יצחק דוידוביץ

מסיכות ונציאניות

ימי קורונה עטויית המסיכות, מזמנים הצצה ייחודית לעולמו הצבעוני והמרתק של יצחק דוידוביץ. בחיי היומיום הוא איש עסקים רב פעלים, בעלים של חברה ליזמות והשקעות ציוד רפואי  י.ד השקעות בע״מ. בשעות הפנאי, הוא עוסק בתחביבו האהוב: צילום וציור.
דוידוביץ מצלם ומצייר בסגנון קלאסי ריאליסטי, דמויות מרתקות מעולמות קסומים, ממקומות שונים בעולם. תערוכתו הססגונית והמיוחדת, "מסיכות ונציאניות", מביאה את סוד הקסם של דמויות מקרנבלי המסיכות המסורתיים בוונציה.
בכשרונו הייחודי, הוא מצליח להביא בפנינו גם את הדמויות הפחות מושלמות, היותר אנושיות. התערוכה מציגה פיסה ייחודית מקרנבל מסנוור, שאינו נגמר. מסיכות ותחפושות, המשלבות קיטש צבעוני רומנטי ומרתק, בשלל צבעים, דיאלוג של טקסטורות ומרקמים, היוצרים מראה חלומי מעולמות אחרים.
בשנה האחרונה הוצגה התערוכה בתוך אולם ועדת התרבות, החינוך והספורט בכנסת ישראל. זה היה מחזה מרהיב: אולם שלם "הולבש" כולו בחוויות וונציאניות, בידיו האמונות.בתערוכה מוצגים צילומים ותמונות מבניין הכנסת, שבו הוצגה התערוכה "הקסם שבעדשה – מוונציה לירושלים".

מתערוכותיו: "בין שמים לארץ", תערוכת חוצות;  "בוקר טוב תל אביב", שהוצגה על שלטי חוצות ברחבי העיר; "נופים לבנים", במוזיאון ביפו;  "ונציה הרומנטית", בגלריית הבית הירוק באוניברסיטת תל אביב. כמו כן, הציג בתערוכות יוקרתיות ברחבי העולם – בווינה, בלונדון ובמיאמי.

 יצחק דוידוביץ 054-5242628 | yd@yd-invest.co.il   | www.yd-artist.com

היצירות למכירה

054-5242628 | yd@yd-invest.co.il   | www.yd-artist.com

 

דילוג לתוכן