אודות

אודות הגלריה

"עם התפרצות נגיף הקורונה, גמלה בליבי ההחלטה להקים אתר גלריה אינטרנטי", אומרת רחל זיו, שהקימה בשנת 2020 את Ziv Gallery. "כל חיי אני עוסקת בתחומי האמנות – יוצרת, יוזמת ואוצרת תערוכות במרכזים קהילתיים, בגלריות ובמוזיאונים בארץ ובעולם.

אני בקשר עם אלפי אמנים ברחבי הארץ ובחו"ל וחווה יחד איתם את הקושי לבטא את עצמם ולזכות בהערכה המגיעה להם. הגלריה שהקמתי משמשת בית לאמנים וליוצרים, נותנת להם ביטוי ציבורי נרחב ומסייעת להם להתפרנס מיצירותיהם".

Ziv Gallery היא, למעשה, פלטפורמה עסקית-שיווקית מתקדמת עבור היוצרים מכל סוגי האמנות הפלסטית: ציור, פיסול, צילום, מיצב, מעשה-טלאים (קווילט), פסיפס ועוד. זה המקום שבו הם יכולים לפרסם את עבודותיהם בקלות ולזכות בפרסום ובחשיפה תקשורתית, שלא היו עד היום בהישג ידם.

כל אמן ב- Ziv Gallery זוכה לדף אמן אישי, שבו הוא יכול להציג תכנים אמנותיים כראות עיניו ולקבל ליווי מקצועי ואוצרותי צמוד, תמורת דמי שימוש חודשיים. הדף האישי מקודם באופן שוטף כחלק מפעילות האתר ברשתות החברתיות ובאפיקי המדיה השונים. כמו כן, הדף האישי באתר משמש כבסיס חזק לפעילות הפרסום הפרטית של האמנים.

האתר כולל תערוכות וירטואליות, אישיות וקבוצתיות, בהשתתפות האמנים הפעילים בו. אמני הגלריה זוכים להטבה ייחודית: הנחה בדמי ההשתתפות בתערוכות רגילות,שרחל זיו אוצרת בחללי תצוגה בישראל ובמדינות אחרות, כפי שאפשר לראות בלוח האירועים והתערוכות.

דילוג לתוכן